Villa Louise

  • 5000 m²

Deze 5000 m² Villa Louise Marrakesh is op 4 km van Todra Travel gelegen en biedt een buitenzwembad, wat zorgt voor een ontspannen verblijf. De villa heeft privéparkeren en een terras met uitzicht op het zwembad.

In de 3-slaapkamer Villa Louise kunt u genieten van het uitzicht op de tuin. De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet en een douche. De badkamers hebben ook een haardroger, een badmuts en handdoeken voor extra comfort.

Gasten kunnen dineren in een complete keuken, evenals een eetgedeelte, die beschikbaar zijn in de accommodatie. U kunt ook gebruikmaken van een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei om uw eigen maaltijd te bereiden.

Ismail Morocco Tours is binnen 10 minuten rijden gesitueerd. Salle fete berghali bushalte ligt op 250 meter afstand, zodat je Marrakesh kunt ontdekken.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Villa Louise Marrakesh
Elegante Villa 3 Chambres Avec Jardin & Piscine Targa Afak Marrakech
Mobiele prijsaanbieding

Elegante Villa 3 Chambres Avec Jardin & Piscine Targa Afak Marrakech

5.5
Behoorlijk 4 beoordelingen
1 km van de accommodatie
USD 253 USD 228
per nacht
Villa Piscine Privee Vue Superbe Proche Centre
Mobiele prijsaanbieding

Villa Piscine Privee Vue Superbe Proche Centre

2.4 km van de accommodatie
USD 443 USD 399
per nacht
Villa Paradisiaque
Mobiele prijsaanbieding

Villa Paradisiaque

2.7 km van de accommodatie
USD 134 USD 121
per nacht

Faciliteiten

Internet

  • WiFi

Parkeergelegenheid

  • Parkeerplaats

Eten

  • Buiten eethoek

In de keuken

  • Elektrische waterkoker
  • Keukengerei

Voor kinderen

  • Ledikanten/ Babybedden

Recreatie

  • Buitenzwembad
  • Zonneterras
  • Tuin

In de kamers

  • Airconditioning
  • Zithoek
  • Terras
  • Tuinmeubelen
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Eettafel
  • Strijkfaciliteiten

In de badkamer

  • Wasmachine
  • Gratis toiletartikelen

Toestellen

  • Flat-screen TV

Ontwerp

  • Vloerbedekking

Algemene faciliteiten

  • Roken is niet toegestaan

Huisdieren

  • Huisdieren zijn niet toegestaan !

Belangrijke informatie

Inchecken: van 14:00 tot 18:00
Uitchecken: van 12:00 tot 13:00
Veelgestelde vragen
  • ❓
    Is er parkeergelegenheid in de buurt van Villa Louise?
    Ja, privé-autoparkeren is beschikbaar voor gasten van Villa Louise.
  • ❓
    Wat zijn de regels voor in- en uitchecken bij Villa Louise?
    Gasten van Villa Louise worden verzocht om uiterlijk om 18:00 in te checken en tot 13:00 uit te checken.
  • ❓
    Is er een zwembad op het grondgebied van Villa Louise?
    Ja, gasten van Villa Louise kunnen ter plaatse genieten van een buitenzwembad.
  • ❓
    Hoeveel gasten kan de villa ontvangen?
    De villa biedt accommodatie voor maximaal 6 gasten.
  • ❓
    Is er een keuken beschikbaar in deze villa?
    Ja, deze villa heeft een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een oven en keukengerei.
  • ❓
    Wat zijn de must-see attracties tijdens een verblijf bij deze villa?
    Gasten kunnen Todra Travel bezoeken, gunstig gelegen op 10 minuten rjden van deze villa.

Locatie

Map

Bezienswaardigheden in de buurt

Restaurants in de buurt

Galerij

Beoordelingen

Nog geen beoordelingen :(

Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

Schrijf je beoordeling

Schrijf je beoordeling

Wanneer hebt u gereisd?

Uw beoordeling

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Zeer slecht
Uitstekend

Uw details

Waar komt u vandaan?
Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
Naar beoordelingen
Review is niet verzonden.

Contacteer ons

Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
Uw details
Onderwerp
Bericht
Villa Louise Marrakesh

Kaart weergeven:

Bezienswaardigheden
Aanbevolen restaurants
Openbaar vervoer
Bedankt voor uw feedback
Bedankt voor de aanmelding
Sluiten